מוצרים

קירוי אטום למים והצללה למפעלים

מה זה בעצם?

קירוי אטום למים נותן פתרון לכל עונות השנה, באמצעות קונסטרוקציה קלה, ללא עמודים מרכזיים. הסככה עשויה משמשונית תוצרת הארץ של קיבוץ ארז ומגיעה גם עם תקן של מעכב בערה, 5093 ( במידת הצורך). שמשונית היא חומר אטום למים (pvc), שוקלת 610 גר' למ"ר, ומאפשרת התקנה חכמה ופשוטה המבוססת על תשתית כבלי פלדה. כמו כן, השמשונית מולחמת בתדר גבוהה באמצעות מכונת הלחמה ( ולא מתחברת בתפירה) וכך נותנת פתרון אטום ב 100% מחדירת מים לאזור הסככה. כמובן שבסוף העבודה גם מקבלים אישור קונסטרוקטור וכתב אחריות המבטיחים האיכות והשרות לאורך זמן.

למי זה מתאים?

הפתרון מתאים למפעלים וחצרות תפעול, שמעוניינים להגדיל את שטח הפעילות שלהם ולנצל את החצר שלהם בכל מזג אויר. לדוגמה, קירוי אטום למים בשטחי מפעל יכול להגדיל את שטח פעילות המפעל ע"י יצירת מקום לעמדת עבודה נוספת. דוגמה נוספת יכולה להיות פתרון לחצר תפעולית אשר בשטחה מאחסנים סחורות בכל עונות השנה או הגנה מפני גשם לשטחי העמסת סחורה וכו'. מתאים גם לשטחים גדולים במיוחד.

למה דווקא ב"בדים נט"?

לאורך שנות הפעילות בתחום הקירוי וההצללות, גילינו שהפתרונות הקיימים בארץ לקירוי אטום למים, הם מועטים, מסובכים ויקרים מדי, בעיקר אם מדובר בשטחים גדולים.

לקחנו על עצמנו את האתגר. לייצר, מתוך הנסיון שלנו בעבודה, פתרון  פשוט, יישים, בעלויות סבירות שבאמת נותן מענה של איטום ותוך כדי שומר על יציבות וחוזק הקונסטרוקציה.

פתרון הקירוי שלנו מבוסס על הידע הטכני שצברנו לאורך השנים בתחום, ומתוך הכרות עמוקה עם תכונות כבלי פלדה לאורך זמן וכמובן על יעוץ הנדסי צמוד המלווה כל פרוייקט שלנו.

אז אם אתם מחפשים פתרון אטום למים, פתרון חכם שלא כולל קונסטרוקציות מסובכות ועלויות מטורפות – הגעתם למקום הנכון 😊

 

 

התייעץ עם המומחים שלנו

סגירת תפריט